کینگستون در مشهد

کینگستون برند معتبری برای پوشش های سقف شیب دار است. کینگستون داراي 8 لایه است که هسته اصلی آن از جنس گالوالوم و پوشش رویه آن توسط دانه هاي سنگریزه پوشیده شده است. این پوشش در مقابل زلزله، تگرگ و باد هاي شدید مقاوم بوده و داراي استحکام و پایایی بالایی است. کینگستون چندین سال است که وارد بازار ایران شده و با توجه به کیفیت و مزیت های منحصر به فرد خود فروش و اجرای خوبی در سراسر ایران داشته است.

وجود آلیاژ گالوالوم و روی در هسته ی کینگستون ، که در برابر خوردگی و فرسودگی و تغییرات جوی آب و هوایی سختی و استحکام بی نظیری داشته باشد. این محصول همچنین به دلیل زیبایی طرفداران زیادی دارد. از دیگر مزایای این پوشش میتوان به موراد زیر نیز اشاره نمود:

مزیت های استفاده از کینگستون

  1. انعطاف پذیری بالا
  2. ضمانت محصول معتبر 50 ساله
  3. استفاده از یک نوع چسب آکریلیک در رویه ی کینگستون که آن را در برابر اشعه یو وی مقاوم میکند.
  4. استفاده از سنگ دانه های طبیعی در سطح
  5. استفاده از لعاب گلیز که سبب کپسوله شدن سنگریزه های سطح کینگستون شده و آن ها را در کنار هم تثبیت میکند.
  6. رنگ بندی های جذاب و تلفیقی

اجرای سقف شیب دار کینگستون در مشهد

برای اجرای کینسگتون همانند مابقی سقف های شیروانی میتوان از شاسی های آهنی و چوبی استفاده نمود که بستگی به سبک اجرا دارد.پس از اجرای شاسی اصلی کار نوبت به عملیات نجاری میرسد که معمولا از چوب های فنلاندی و روسی چسب زیر سازی و اتصال به شاسی استفاده میشود.بعد از اتمام نصب زیر سازی حال سقف ما محیای نصب عایق است  که میتواند از عایق های مختلف نظیر پشم سنگ و پشم شیشه و فوم های رولی استفاده نمود.و در نهایت ورق های کینگستون به صورت آجری نصب خواهد شد.البته باید توجه داشت در صورت اجرای سازه در مناطق مرطوب معمولا اجرای لایه ی بخاربند نیز پیشنهاد میگردد.

اجرای سقف کینگستون در مشهد توسط شرکت آسابام از سال 1399 استارت خورد و از سال 1399 این شرکت به عنوان مجری پوشش های سقفی کینگستون اقدام به اجرای سازه های با پوشش کینسگتون کرده است. برای اجرا یا خرید کینگستون در مشهد میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

09159165700 | 09157105800

قیمت کینگستون در نمایندگی مشهد

قیمت اجرای سقف کینگستون از مترمربعی 2.500.000 تومان شروع میشود و تا مترمربعی 3.000.000 تومان نیز ادامه دارد.شرکت آسابام به عنوان نمایندگی کینگستون در مشهد قابلیت اجرای پروژه های کینگستون را در هر سبک و طرحی دارا میباشد و با بهره گیری از پرسنل فنی و کارآزموده پروژه را به بهترین شکل به اتمام میرساند.

نمونه کارهای سقف در شهر مشهد