سفال طبرستان

سفال طبرستان، محصولی آمیخته با فرهنگ ایران زمین قریب به نیم قرن است که در بناهای ایرانی، به عنوان یکی از پرطرفدارترین پوشش های بام به شمار می رود. در حال حاضر و با توجه به طیف وسیعی از انواع پوشش سقف که در بازار موجود است، سفال همچنان جایگاه خود را به عنوان رقیب سنتی در میان سایر پوشش سقف شیروانی ها حفظ کرده و همچنان طرفداران ویژه ای دارد. چشم انداز سنتی که این پوشش به بنا می بخشد در کنار کیفیت بالا و ماندگاری سبب گردیده تا همواره نام سفال طبرستان یا سفال بام در صنعت ساختمان خصوصا در سقف شیبدار برجسته و ماندگار باشد. استفاده از ماده طبیعی با نام خاک رس با حداقل افزودنی ها، به عنوان هسته اصلی تشکیل دهنده این پوشش با پخت طبیعی و ثابت ماندن رنگ آن از جمله مزایای دیگر این پوشش است.ماحصل گرد هم آمدن هنر باستانی با مواد طبیعی، محصولی بی نظیر از لحاظ کیفی، زیبایی، ماندگاری، مقاوم در برابر کلیه شرایط آب و هوایی و سازگار با محیط زیست می باشد. قیمت هر متر مربع سفال طبرستان را میتوانید از شماره های سانیا سقف جویا شوید.
سقف شیبدار روف تایل 

مواد تشکیل دهنده سفال طبرستان چیست؟

سفال تشکیل شده از خاک رس است. موارد استفاده از خاک رس در ایران زمین قدمتی دو هزار ساله دارد. مقاومت خاک رس در برابر طوفان و باران های شدید، آتش، سرما و گرما و سازگاری با محیط زیست عواملی بودند که سبب استفاده ایرانیان پیشین از خاک رس برای ساخت بناها می گردید. رفته رفته کارخانه طبرستان با رویکرد زیباسازی و بهره وری بیشتر از خاک رس محصولی با نام سفال طبرستان را به بازار عرضه کرد این محصول با استفاده از خاک رس و افزودنی های مخصوص و طی پخت طبیعی و به صورت خودرنگ و لعابدار روانه بازار شد. در همان ابتدا، به دلیل کیفیت مرغوب مورد توجه عموم قرار گرفت و با حفظ کیفیت خود در تمام این سال، توانست جایگاه خود را حتی در بازار کنونی و در میان حجم بالای تنوع محصولات حفظ نماید.

طرح و رنگ سفال طبرستان

سفال طبرستان تنها در یک طرح عرضه میگردد. اما از نظر رنگ بندی تا سال 1400 نیز تنها به صورت خام و خودرنگ عرضه میشد اما از سال 1400 توسط شرکت تولیدی و اجرایی آسابام این محصول با رنگ بندی های مختلف و ضمانت نامه های معتبر 10 ساله و 20 ساله عرضه میگردد. این طیف رنگی شامل 16000 کد رنگی مختلف میباشد که گسترده ترین طیف رنگی تولیدی محصولات سقفی به حساب می آید.
1.

قابل اجرا در شرایط آب و هوایی مختلف

2.

مقاومت و استحکام بالا

3.

جلوگیری از نفوذ آب در شرایط جوی مختلف

4.

جذب آب نزدیک به صفر

5.

سازگار با محیط زیست

6.

مقاوم در برابر برخورد جسم سخت

7.

ثابت بودن فرم و رنگ

8.

مقاوم در برابر آتش سوزی

9.

طول عمر بالا

10.

چشم انداز سنتی و زیبا

مشخصات فیزیکی سفال طبرستان

 

ابعاد کلی : 42.5 * 25.5 سانتی متر


ابعاد پس از اورلب 20 * 35.5 سانتی متر


تعداد در هر متر مربع : 14 عدد


تعداد در هر بسته : 5 عدد


وزن در هر متر مربع : 47.6 کیلوگرم

نمایندگی سفال طبرستان در خراسان

شرکت آسابام به عنوان عاملیت و نمایندگی سفال طبرستان در مشهد این محصول را در اسرع وقت و با نازلترین قیمت در اختیار همشهریان عزیزمان قرار میدهد.

 
لیست عاملیت ها و نمایندگی های سفال طبرستان شرکت آسابام :


نمایندگی سفال طبرستان در مشهد
نمایندگی سفال طبرستان در خراسان رضوی
نمایندگی سفال طبرستان در نیشابور
نمایندگی سفال طبرستان در بجنورد
نمایندگی سفال طبرستان در خراسان شمالی
نمایندگی سفال طبرستان در بیرجند
نمایندگی سفال طبرستان در خراسان جنوبی
نمایندگی سفال طبرستان در طرقبه
نمایندگی سفال طبرستان در شاندیز

09159165700 | 09157105800

مشهد – رضاشهر – نبش فکوری 58 شبکه های اجتماعی شرکت آسابام