دسته‌بندی نشده

سقف شیبدار در لاهیجان

سقف شیبدار در لاهیجان

سقف از بخش‌های مهم یک ساختمان به شمار می‌رود که انتخاب نوع و ساخت اصولی آن از اهمیت بالایی برخوردار است. سقف شیبدار از انواع پرکاربرد سقف است که در شمال کشور بیش از سایر نقاط به چشم می‌خورد. در شهر لاهیجان به دلیل آب و هوای این منطقه و بارش فراوان باران و برف استفاده از سقف شیبدار به منظور محافظت از ساختمان و صرفه جویی در انرژی ضروری است. رنگ‌ها و طرح‌های مختلف به کار رفته در پوشش‌ سقف شیبدار در شهر لاهیجان بر زیبایی‌های این شهر دیدنی افزوده است.

جمع شدن آب باران در سقف ساختمان و سنگینی تجمع برف باعث نفوذ آب در ساختمان و فشار آمدن به سقف می‌شود که موجب آسیب دیدگی و تخریب سقف و ساختمان می‌شوند. به همین دلیل می‌بایست در مناطق پربارش سقف به گونه‌ای ساخته شود که از این تجمع باران و برف و نشت آب جلوگیری کند. سقف شیبدار از لحاظ فنی دارای شیبی حداقل ۱۵ درجه و حداکثر ۷۰ درجه است که باعث سرازیر شدن آب برف و باران به پایین ساختمان می‌شود. برای سقف‌های شیبدار پوشش‌های مختلفی با طرح و رنگ‌های گوناگون وجود دارد که انتخاب بهترین و مناسب‌ترین آن‌ها امر مهمی در حفظ و مراقبت از بنا است.

برای اجرای سقف شیروانی در لاهیجان و شهر های شمالی کشور می توانید با تیم آسابام همکاری نمایید. برای ارتباط با کارشناسان آسابام میتوانید با شماره تماس زیر تماس حاصل فرمایید:

09159165700 

اجراي سقف شیروانی در لاهیجان

در اجرای سقف شیبدار سؤالات متداولی در زمینه نحوه اجرای آن، پوشش مناسب برای سقف شیبدار، مدت زمان اجرا و هزینه اجرا مطرح می‌شوند که در این بخش به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

اجرای سقف شیبدار دارای مراحل مختلفی است. زیر سازی سقف شیبدار، آهن کشی، عایق بندی و نصب سقف شیبدار با پوشش انتخابی مراحل کلی اجرای یک سقف شیبدار هستند. این که چه پوششی برای سقف شیبدار انتخاب شود پیش از هر چیزی به نوع آب و هوای منطقه بستگی دارد. قطعاً پوشش‌هایی که مقاومت بالایی در برابر نفوذ باران و برف ندارند برای شهرهای شمالی مانند لاهیجان مناسب نیستند. پس از آن میزان بودجه اختصاص داده شده به اجرای سقف شیبدار در انتخاب پوشش تأثیرگذار است. در همین راستا می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان (تماس یا ارسال پیام) شرکت آسابام بهره‌مند شوید تا بهترین و مناسب‌ترین پوشش را بر اساس ویژگی‌های بنا و بودجه خود در شهر لاهیجان انتخاب نمایید.

سفال-بام-طبرستان
آلاچیق-با-سفال-طبرستان
آلاچیق-دو-طبقه

مدت زمان اجرای سقف شیبدار در لاهیجان به متراژ ساختمان بستگی دارد که معمولاً اجرای سقفی شیبدار با متراژ ۱۰۰ متر مربع حدود ۵ روز طول می‌کشد. شرکت آسابام با تیمی مجرب و چندین سال سابقه در زمینه اجرای سقف شیبدار در نقاط مختلف کشور، اجرای سقف شیبدار شما را در شهر لاهیجان به صورت کاملاً حرفه‌ای و اصولی و سازگار با محیط زیست با گارانتی‌های ۱۰ و ۲۰ ساله بر عهده می‌گیرد.

انواع پوشش هاي سقف شیروانی قابل اجرا در لاهیجان

سقف شیروانی با پوشش شینگل:

پوشش شینگل دارای سنگریزه‌های طبیعی است. این پوشش در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ساخته شده است. طراحی پوشش شینگل به گونه‌ای است که در برابر شرایط آب و هوایی گوناگون، تابش نور خورشید، بادهای شدید، طوفان و … مقاومت خوبی را از خود نشان داده است.

سقف شیروانی با پوشش روف تایل:

پوشش روف تایل از جنس بتن است که با دستگاه اتوماتیک تحت فشار زیاد و حرارت بالا تولید می‌گردد. علاوه بر زیبایی ظاهری، این پوشش در برابر وزش باد، باران و برف، طوفان، آتش سوزی، زلزله و سقوط اجسام مقاومت خوبی دارد. همچنین روف تایل به دلیل عدم به کار رفتن آزبست و آهک در مواد سازنده‌اش با محیط زیست سازگار است.

سقف شیروانی با پوشش کینگستون:

پوشش کینگستون از چندین لایه با ویژگی‌های متفاوت ساخته است. کینگستون از پوشش‌های مقاوم در برابر باران و برف، باد و طوفان و آتش است. همچنین این پوشش یک عایق صوتی خوب است.

سقف شیروانی با پوشش پرچین:

پوشش پرچین در برابر تغییرات آب و هوایی، شرایط محیطی مختلف و تابش نور خورشید مقاوم است. علاوه بر این دارای وزن سبک، انعطاف پذیری و نصب سریع و آسان است. این پوشش از لحاظ قیمتی پوششی مناسب و مقرون به صرفه به شمار می‌رود.

سقف شیروانی با بامینو:

بامینو از لحاظ ظاهری و فرم، پوششی مشابه سفال طبرستان است که البته مواد تشکیل دهنده آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. کامپوزیت بامینو از پلمیرهای صنعتی و سنگدانه تشکیل شده است. این پوشش در برابر نشت آب مقاوم است و قابلیت بازیافت دارد. همچنین این پوشش وزن کمی دارد و نصب آن آسان است.

سقف شیروانی با پوشش فایبرگلاس:

پوشش فایبرگلاس در برابر سرما مقاومت بالایی دارد. همچنین این پوشش به عنوان یک عایق حرارتی و رطوبتی انتخاب مناسبی است. به دلیل مقاومت در برابر نور خورشید فایبرگلاس در مکان‌هایی که نیاز به نور داشته باشند از این پوشش بیشتر استفاده می‌شود.

براي مشاوره و انتخاب پوشش سقف شیب دار و همچنین اجراي سقف شیروانی در لاهیجان و سایر شهر های شمال کشور می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت با کارشناسان و مشاوران آسابام در تماس باشید.

قیمت سقف شیبدار در لاهیجان

با توجه به عوامل مؤثر بر اجرای سقف شیبدار (متراژ ساختمان، پوشش انتخاب شده توسط کارفرما و …)، قیمت اجرای آن نیز در شهر لاهیجان متفاوت است اما به طو معمول اجرای سقف شیبدار در هر متر مربع قیمتی معادل ۵۰۰,۰۰۰ الی ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان دارد.

برای اطلاع از قیمت دقیق اجرای سقف شیبدار در لاهیجان و دریافت مشاوره می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در سایت شرکت آسابام با کارشناسان فنی و حرفه‌ای این شرکت تماس حاصل فرمایید.