سقف شیب دار مدرن

اگر به تاریخچه سقف های شیبدار نگاه کنیم، سقف های شیب دار و شیروانی از زمان معماری کلاسیک در یونان و روم با استقبال بالایی روبه رو شدند. حتی اگر به نقاشی های زمان کودکی مان نگاه کنیم این سقف ها بدون آموزش در تمامی نقاشی های کودکی ما نقش داشته اند. در طراحی مدرن نیز این سقف ها به دلیل ارتفاع بالایی که میتوانند برای ساختمان داشته باشند نور زیادی را وارد ساختمان و بنای شما می کنند و هم چنان زیبایی بصری منطقه و محل زندگی شما را افزایش می دهند. در قسمت نمونه کارهای آسابام بسیاری از سقف های مدرن و زیبا را خواهید دید که از پروژه های اجرایی آسابام در شهرهای مختلف می باشد.

اگر برای اجرای سقف شیبدار مدرن نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید میتوانید با کارشناسان آسابام در ارتباط باشید. 

09159165700 | 09157105800

اجراي سقف شیب دار مدرن

 نکته حايز اهمیت در اجرای سقف های شیب دار زیرساخت با همان خرپاسازی بنا است. مثلا در صورتیکه سقف های شیروانی به صورتی طبقاتی طراحی و اجرا شوند به نوعی مدرن به حساب می آیند. همچنین ترکیب شیروانی معمولی و کلاسیک نیز در دسته بندی سقف های شیب دار مدرن قرار می گیرد. در بعضی از بنا ها نیز میتوان با تلفیق سقف ساده مسطح با قسمتی از سقف شیروانی سقف شیب دار مدرنی را ایجاد کرد

امروزه مینیمالیست یا ساده گرایی در طراحی مدرن تاثیر زیادی داشته است که البته در طراحی ساختمان نیز به تاثیر نبوده و سلایق افراد زیادی را تحت شعاع قرار می دهد. سقف های شیب دار مدرن طرح های ساده ای دارند که در سال های اخیر رواج بیشتری پیدا کرده اند. سقف شیروانی مدرن هماهنگ با تکنیک‌های به روز دکوراسیون و طراحی خارجی و داخلی سازه است. این طرح به طور معمول برای ساختمان های ویلایی کاربرد دارد.

 شما می توانید بر حسب مصالح با هر نوع بودجه ای که در توان شماست، اقدام به طراحی و نصب آن کنید.

سفال-بام-طبرستان
آلاچیق-با-سفال-طبرستان
آلاچیق-دو-طبقه

انواع پوشش هاي قابل اجرا در سقف شیب دار مدرن

سقف شیبدار شینگل 

پوشش شینگل از نوار فایبرگلاس ساخته شده که با نوعی قیر مخصوص مقاوم می شود و برای ایجاد زیبایی و افزایش مقاومت سطح آن با دانه هاي معدنی رنگی پوشانده می شود. این پوشش در برابر باد و باران هاي شدید نیز محفوظ است. از مزیت هاي دیگر این محصول به انعطاف پذیري بالاي آن می توان اشاره کرد که به راحتی بر روي سقف هاي گنبدي شکل و قوس دار قابل اجرا می باشد و همین امر پرتی مصالح را کاهش می دهد. 

سقف شیبدار شینگل 

سقف شیبدار سفال طبرستان 

اگر فرهنگ غنی ایرانی برای شما اهمیت بالایی دارد سفال طبرستان محصولی آمیخته با فرهنگ غنی ایرانی است که طرفداران زیادي در ایران دارد. این محصول بی نظیر و مقاوم علاوه بر زیبایی و کیفیت بالا و ماندگاري با محیط زیست نیز سازگار است. این محصول داراي طول عمر بالا و مقاوم در برابر آتش سوزي است.

سقف شیبدار سفال طبرستان 

سقف شیبدار روف تایل 

روف تایل با دستگاه اتوماتیک تحت حرارت بالا با فشار زیاد تولید می شود. که در برابر باد و طوفان مقاوم هستند. همچنین این نوع پوشش در مقابل نوسانات حرارتی بسیار مقاوم و پایدار می باشد.

سقف شیبدار روف تایل 

براي مشاوره و انتخاب پوشش سقف شیب دار مدرن و همچنین اجراي سقف شیب دار  می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت با کارشناسان و مشاوران آسابام در تماس باشید.