پوشش آندوویلا چیست ؟

سقف شیبدار آندوویلا به علت داشتن جلوه ای همانند سفال یا شینگل دارای وزن بسیار سبکتری است. کاملا ضد آب و رطوبت و در شرایط جوی بسیار مرطوب کارآمد است.این پوشش ایده آل برای همه نوع بام شیبدار ایوان گرفته تا سایبان، سردرب، آلاچیق و انواع ساختمانهای ویلایی مورد استفاده قرار میگیرد.

آندوویلا و آندولین هر دو از پوشش های سقف شیبدار هستند که به دلیل مزایا و ویژگی هایی که دارند مورد استقبال بسیاری از کارفرمایان قرار گرفته اند.جنس هردو از بیتومن و الیاف سلولزی طبیعی می باشد که تحت فناوری خاصی تولید می شوند. وجود رنگدانه های طبیعی و ترکیب آن ها با رزین باعث شده این محصولات کاملا سازگار با طبیعت باشد. همچنین این محصولات فرانسوی در فشار و حرارت بالا ساخته شده که دلیلی بر ضد آب بودن و مقاوم بودن آن هاست.

مزایا استفاده از سقف شیروانی آندوویلا

1. وزن بسیار سبک

2. قابلیت استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف

3. انعطاف پذیری بالا و در نتیجه کمبود پرتی آن

4. سازگاری با محیط زیست

5. قابلیت تحمل وزن تا ۳۵۰ کیلوگرم

6. مقاوم در برابر قارچ و کپک

7. مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی و خوردگی

سقف شیروانی اندوویلا

جریان دائمی هوا: شکل هندسی  سقف شیبدار آندوویلا ، جریان ورود و خروج هوا را ممکن می سازد. بنابراین ضمن تهویه طبیعی از رطوبت و عرق کردن سقف در داخل فضای سالن یا منزل جلوگیری می کند. فضای آزاد بین تیزه و تایل ها و کناره سقف برای تهویه در هر متر، معادل 85 سانتیمتر مربع است.

وزن سبک: ورق های آندوویلا با وزن سبک معادل 4 کیلوگرم در هر مترمربع امکان نصب آسان، جلوگیری از زیان های سقف های سنگین مخصوصا در شرایط زلزله را به همراه دارد.

نصب آسان: میخ کوبی بدون زحمت میخ های گالوانیزه ویژه با کلاهک و واشر یکپارچه از نشت آب باران و برف جلوگیری می کند.

طیف رنگی متنوع و تونالیته: مشخصه دیگر آندوویلا علاوه بر جلوه زیبای آن، رنگ تونالیته خاص آن است که هر قطعه از طیف رنگ خاصی برخوردار است و کنار هم قرار گرفتن آنها چهره زیبا و طبیعی به سقف می دهد.

برای اجرای سقف شیروانی و شیب دار با پوشش آندوویلا می توانید با تیم آسابام همکاری نمایید. برای ارتباط با کارشناسان آسابام میتوانید با شماره تماس زیر تماس حاصل فرمایید:

09159165700 | 09157105800

اجرای سقف شیب دار با پوشش آندوویلا

پوشش های قابل اجرا برای سقف های شیب دار متفاوت و متنوع هستند. سقف شیبدار آندوویلا هم به دلیل مزیت های فراوانی که دارند مورد استقبال افراد زیادی قرار میگیرند.

این پوشش را به عنوان سبک ترین پوشش سقفی جهان معرفی کرده اند که به همین دلیل میتوان از مناسب ترین مصالح برای ساخت و ساز بخصوص مناطق زلزله خیز معرفی نمود. این پوشش همچنین قابل انعطاف بوده و هیچگونه خرابی و پرتی در ساخت و بارگیری مصالح وجود نخواهد داشت. نگران مقاوم بودن این پوشش هم نباشید زیرا با وجود سبک بودن آن مقاومت لازم برای تحمل وزن تا ۳۵۰ کیلوگرم را خواهند داشت. این پوشش قابل استفاده برای تمامی شرایط آب و هوایی است. پس در سرمای منفی ۳۰ درجه و مثبت ۱۰۵ درجه این سقف پوششی برای امنیت محل زندگی شماست.

مشخصات فنی آندوویلا

1. طول = ۱۰۶ سانتی متر

2. عرض = ۴۰ سانتی متر

3. ضخامت ورق = ۳ میلیمتر

4. وزن ورق = ۱٫۲۷ کیلوگرم

5. وزن هر متر مربع = ۴ کیلوگرم

6. تعداد ورق آندوویلا در هربسته = ۱۰ عدد

7. سطح خالص پوشش هر ورق = ۰٫۳۲ متر مربع

ورق های آندولین از لحاظ ظاهری شباهت بیشتری به ورق های گالوانیزه و ایرانیت سیمانی دارد که بیشتر مناسب استفاده به عنوان پوشش در سوله های ورزشی و صنعتی می باشد. این در حالیست که سقف شیبدار آندوویلا ظاهری لوکس داشته و از نظر بصری شباهت زیادی به ورق های شینگل یا سفال دارد پس میتواند برای ساختمان های مسکونی و ویلا گزینه مناسب تری باشد.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.