سقف سبک در مشهد

سقف ها که از مهمترین قسمت‌های هر ساختمان به حساب می آیند به شکل ها و شیوه های متفاوتی طراحی و ساخته می شوند. نوع کاربری ساختمان، سن بنا، وزن و موارد دیگر میتواند در انتخاب نوع سقف نقش داشته باشند. سقف سبک معمولا برای بناهایی مانند سوله و انبار های بزرگ، مرغداری و ورزشگاه هایی با وسعت زیاد استفاده می شوند چون این سقف ها از لحاظ سرعت اجرا و هزینه مقرون به صرفه هستند. در بناهایی مانند مرغداری و دامداری های صنعتی سقف سوله نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. متقاضیان سقف شیب دار سبک باید با توجه به نیاز و نوع کاربری بنای خود، مناسب ترین زمین و متریال را برای احداث ساختمان انتخاب کنند. همچنین در صورتی که از سقف سبک برای کارگاه و کارخانه استفاده شود باید مواردی مانند ایمنی کارگران و تجهیزات مدنظر قرار گیرند.

 اگر شما به دنبال اجرا کننده سقف سبک در استان خراسان و شهر مشهد هستید میتوانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.

09159165700 | 09157105800

اجرای سقف سبک در مشهد

اجرای سقف سبک چه در شهر مشهد چه در سایر استان ها از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به اینکه این سقف های برای بناهایی با کاربری خاص استفاده می شوند بهتر است این کار را به تیمی با تجربه بسپارید تا نگرانی های ناشی از فرآیند ساخت ساختمان کاهش پیدا کند. 

هزینه اجرای سقف سبک مشهد

با توجه به وجود محصولات مختلف سقف های سبک در سطح کشور و استان خراسان رضوی قیمت ها نیز با توجه به کیفیت و کارایی این پوشش ها کاملا متفاوت میباشد ولی در نگاه کلی و از نظر قیمتی میتوان از کمترین قیمت به بیشترین قیمت به شکل زیر طبقه بندی نمود :

1.سقف های ورق ( سینوسی – دوزنقه – دامپا – نک – تایوان – طرح سفال – طرح مریم و … )

2.پرچین

3.سفال طبرستان

4.روفتایل ها ( پارس روفتایل – ایران روفتایل – شیراز روفتایل )

5.بامینو

6.ساندویج پنل

7.شینگل

8.کینگستون

که از این میان تمامی این پوشش ها برای سازه های ویلایی مورد استفاده قرار میگیرد.

جهت تهیه محصولات سقف های سبک در مشهد و سراسر کشور میتوانید از طریق پنل ارتباط با ما با کارشناسان خبره شرکت آسابام ارتباط برقرار کرده و از مشاوره ما برخوردار شوید.

09159165700 | 09157105800

متریال قابل استفاده در سقف سبک

زمانی که صحبت از اجرای سقف سبک به میان میاید اولین چیزی که به ذهن مخاطب رجوع میکند سقف شیروانیست ولی باید به این مهم توجه داشت که سقف های شیروانی هم از نظر وزنی دارای وزن های مختلفی میباشند که از سبک ترین این پوشش های میتوان به پوشش های آندوویلا – آندولین – ورق – پرچین – ساندویچ پنل و بامینو اشاره کرد که از این میان این پوشش های سقف های با پوشش ورق معمولا برای سازه های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند و سازه های با پوشش پرچین و بامینو و ساندویچ پنل معمولا به عنوان سازه ی ویلایی انتخاب میشوند.از سبک ترین پوشش های پازلی نیز میتوان به پوشش بامینو و بعد از آن به پوشش های روفتایل و سفال اشاره کرد. موضوعی که سقف های سبک را از سازه های بتنی و ضربی متمایز کرده است سه وجه زیبایی – سرعت عمل بالا – قیمت مناسب میباشد که معمولا در سازه های ویلایی انتخاب اول مشتریان و کارفرمایان سقف های سبک و شیروانیست.

شرکت آسابام به عنوان نماینده فروش سقف سبک در مشهد تمامی پوشش های موجود در بازار را با بهترین کیفیت و معقولانه ترین قیمت خدمت هم میهنانمان عرضه میدارد. ضمنا تمامی پوشش های سقف های سبک که توسط شرکت آسابام ارائه میگردد به صورت کاملا شرکتی گارانتی میگردد و مورد تایید کارشناسان ما میباشد.

نمونه کار های اجرای سقف شیب دار و سبک در مشهد و خراسان

روفتایل-نمایندگی-مشهد
سقف-ساندویچ-پنل
بهترین-شرکت-مجری-سقف-شیبدار-در-ایران