سفال طبرستان عجین شده با فرهنگ و هنر ایرانی بیش از ۵۰ سال است که در بناهای ایرانی جایگاه ویژه ای دارد. امروزه با توجه به تنوع بالا در انتخاب پوشش های مختلف در بازار، سفال طبرستان به عنوان محصولی سنتی در میان سایر پوشش های سقف شیب دار جایگاه خود را حفظ کرده است و طرفداران ویژه ای دارد. این محصول با تلفیق فرهنگ و هنر در کنار زیبایی منحصر به فرد، با محیط زیست سازگار بوده و جایگاه ویژه ای در بین گزینه های انتخابی افراد دارد. ماده اصلی تشکیل دهنده سفال طبرستان خاک رس بوده که با حداقل افزودنی ترکیب شده و فرآیند پخت طبیعی طی شده تا محصولی با کیفیت در اختیار هم وطنان قرار بگیرد.

مزیت های استفاده از سفال طبرستان

نمادی از فرهنگ و هنر ایرانی
قابل اجرا در تمامی شرایط آب و هوایی ایران
دارای استحکام و مقاومت بالا
مانع نفوذ آب در مناطق پر بارش
مقاوم در برابر برخورد سخت با اجسام
مقاوم در برابر آتش سوزی
سازگار با محیط زیست
هزینه مقرون به صرفه در اجرا و نگهداری
سفال طبرستان
آسابام مجری سقف های شیب دار با پوشش سفال طبرستان در سراسر کشور

خرید سفال طبرستان

پوشش سفال طبرستان، پوششی پر طرفدار ، زیبا و نماد فرهنگ ایرانی

سفال طبرستان معمولاً به صورت ثبت درخواست از نماینده هر شهر و استان امکان‌پذیر است و متقاضیان استفاده از سفال طبرستان میتوانند جهت دریافت این محصول لیست نمایندگان سفال طبرستان را از طریق وبسایت رسمی شرکت سفال طبرستان جویا شوند.

مشتریان محترم جهت دریافت محصول سفال طبرستان در استان های خراسان رضوی – خراسان شمالی و خراسان جنوبی میتوانند با شماره تماس های شرکت آسابام به عنوان عاملیت فروش سفال طبرستان در استان خراسان بزرگ در ارتباط باشند.

ضمناً محصول انحصاری سفال طبرستان رنگی تنها توسط شرکت آسابام ارائه میگردد و هرگونه ثبت سفارش تنها از طریق این شرکت و نماینده های فروش این شرکت در سراسر کشور امکان‌پذیر است.

خرید سفال طبرستان

مشخصات فیزیکی سفال طبرستان

ابعاد : 25.5 * 42.5 سانتی متر
تعداد در متر مربع : هر 14 عدد شامل یک متر مربع می باشد.
نحوه بسته بندی : سفال های طبرستان در بسته های 5 عددی قرار دارند.
تعداد سفال در یک بسته : 5 عدد
وزن هر عدد : 3.33 کیلوگرم
وزن هر بسته : 16.67 کیلوگرم
وزن هر مترمربع : 46.7 کیلوگرم