روف تایل در مشهد

روف تایل ازجنس بتن میباشد که با دستگاه اتوماتیک تحت حرارت بالا با فشار تولید میشود و پوششی بسیار زیبا و مناسب برای پوشش سقف شیبدار می باشد.این نوع پوشش در هر مترمربع حدودا 9 عدد را شامل میشود و وزنی معادل 45 کیلوگرم دارد. ابعاد از تایل 34.5 *42.5 سانتی متر میباشد.از ویژگی های منحصر به فرد سفال روفتایل میتوان به عدم جذب آب – تنوع رنگی بالا و مقاومت مناسب آن در برابرشرایط جوی مختلف اشاره کرد.

شرکت آسابام از سال 1398 با توجه به صادرات محصول سفال طبرستان و کم شدن موجودی این محصول اجرای روفتایل پارس را شروع کردیم و با گذر زمان هم اکنون روفتایل پارس از با کیفیت ترین محصولات اجرایی سقف های شیبدار در مشهد میباشد که از نظر قیمتی نیز صرفه ی اجرایی بسیار بالایی را داراست. از دیگر روفتایل های موجود در بازار ایران میتوان به ایران روفتایل و شیراز روفتایل اشاره کرد.

البته تنها برند اجرایی شرکت آسابام در زمینه ی تایل های بتنی سبک سقفی برند پارس روفتایل میباشد.

روف تایل در مشهد

1.مقاوم در برابر وزش باد ،باران ، برف و طوفان
2.مقاوم در برابر آتش سوزی ، زلزله و سقوط اجسام
3.مقاومت بالا در برابر یخ زدگی و ضد جلبک
4.سازگار با محیط زیست بدون آزبست و آهک
5.عایق مناسب در مقابل نزولات جوی (بردتی و گرمایشی)
6.زیبا ،قیمت مناسب، کارایی بالا نسبت به دیگر محصولات
7.تنوع رنگ (7رنگ) تولید رنگ سفارشی در متراژ بالا
8.سهولت نصب و حمل و نقل آسان

اجرای روف تایل در مشهد و خراسان

شرکت آسابام را میتوان به عنوان اولین شرکت مهندسی مجری سازه های با پوشش روفتایل در شرق کشور نام برد.امروزه با توجه به افزایش هزینه های آهن آلات مصرفی و هزینه های جانبی کارفرمایان محترم معمولا به دنیال محصولی هستند که ویژگی های اصلی یک سقف استاندارد را که سه مولفه ی آب بندی – استقامت بالا – عایق بودن را شامل میشه رو داشته باشد.

با اطمینان میتوان گفت محصول روفتایل از آن دسته پوشش هاییست که در کنار قیمت بسیار مناسب این مزایا را نیز دارا میباشد و حتی از نظر عایقی و استقامت جزو پوشش های تراز اول به شمار میآید.

شرکت آسابام در سال 1400 موفق به دریافت امتیاز نمایندگی پارس روفتایل در شهر مشهد شده و این امتیاز تا کنون به نام شرکت آسابام میباشد.

مشتریان عزیز ما میتوانند تمامی سفارشات خود را از طریق شماره تماس های موجود در وبسایت به صورت غیر حضوری ثبت نمایند.

قیمت سقف روفتایل مشهد

در سال 1401 قیمت پایه ی روفتایل از 150.000 تومان شروع شده است و با توحه به رنگ و برند تولیدی آن تا متری 300.000 تومان هم ادامه دارد.

از نظر سازه ای نیز در هرمترمربع از سازه ی روفتایل معمولا 10-13 کیلوگرم پروفیل مورد استفاده قرار میگیرد که تمام شده ی پروژه از نظر قیمتی با توجه به تیپ اجرا و درجه ی اجرایی حدودا از مترمربعی 600.000 تومان شروع میشود و تا متری 900.000 تومان نیز ادامه دارد.

نمونه کارهای اجرایی روفتایل در مشهد

نمایندگی-روفتایل-پارس
مجری-سقف-شیبدار-در-مشهد
سقف-شیبدار-در-مشهد

خرید روف تایل در مشهد

جهت خرید محصول روفتایل پارس در مشهد و خراسان بزرگ میتوانید با ما در ارتباط باشید. ضمنا تمامی کد رنگ های پارس روفتایل توسط شرکت آسابام ارائه میگردد.

جهت دریافت مشاوره و خرید محصول روفتایل در سراسر کشور میتوانید با شماره های قید شده در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.